Wesele z widokiem na morze – piękne sale weselne nad Bałtykiem

Marzy Ci się wesele z widokiem na morze? Myślicie o organizacji wesela nad Bałtykiem, lecz nie wiecie, na jakie sale postawić? Poniżej przedstawiamy Wam kilka pięknych sal weselnych, które mogą pomóc Wam w realizacji marzeń. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront – sala weselna nad morzem


Jeśli w grę wchodzi organizacja wesela z widokiem na morze, to na pewno nasza uwaga powinna się skupić na Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. To sala balowa z widokiem na morze, która dzieli się aż na 4 części. Dzięki temu można tutaj nie tylko zorganizować dużą uroczystość na 300 osób, ale również kameralne ślub i wesele nad morzem w gronie najbliższych. Z pewnością dużym walorem Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront jest możliwość przypłynięcia jachtem pod samą salę, ale nie tylko.

Restauracja Na Molo Puck – sala weselna z widokiem na morze

Innym, również ciekawym miejscem na organizację przyjęcia weselnego z widokiem na morze będzie Restauracja Na Molo, która mieści się w Pucku. Można śmiało stwierdzić, że to jedyny w swoim rodzaju lokal, ponieważ usytuowany jest na drewnianej rotundzie na puckim molo. Jeśli w takim razie marzy nam się romantyczny krajobraz i szum fal w zasięgu ręki, to Restauracja Na Molo może okazać się dla nas strzałem w dziesiątkę.

Hotel Apollo w Darłowie – sala weselna nad Bałtykiem

Idealnym miejscem może okazać się również hotel Apollo w Darłowie, zwłaszcza jeśli szukamy dla siebie bardzo eleganckiej sali. Hotel Apollo do naszej dyspozycji oddaje salę balową z 200-letnią historią i tradycją. Jej okazałe wnętrze zaprojektowane zostało w romantycznym i oryginalnym stylu, a delikatne elementy dekoracyjne dodają całości wytworności oraz podkreślają elegancki charakter. Dlatego hotel Apollo w szczególności nadaje się na wesela w stylu glamour.

Hotelu Bryza w Juracie – sala weselna na Pomorzu

Godny polecenia jest również hotel Bryza w Juracie, który do naszej dyspozycji oddaje kilka pomieszczeń, które można wykorzystać na organizację wesela. Niektóre z nich zapewniają też widok na morze, jak na przykład restauracja Markiza, która jest w stanie pomieścić 90 osób.