Kameralne mikrośluby – idealne rozwiązanie w pandemicznych czasach

W czasach, gdy zostaliśmy zdominowani przez pandemię, wielu zastanawia się, czy organizować swoje ślubu, które były w planach, czy po prostu przenieść je w czasie. Jednak nikt nie jest w stanie nam powiedzieć, kiedy pandemia się skończy i czy w ogóle mamy na to szanse, więc, zamiast rezygnować z marzeń o wielkim dniu, lepiej pomyśleć o kameralnym mikroślubie.

Dlaczego mikroślub będzie idealny rozwiązaniem?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że będzie to szansa na realizację marzeń, ponieważ faktycznie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co przyniesie przyszłość. Przekładanie planów ślubnych nie ma sensu, bo nawet naukowy nie są w stanie przewidzieć, kiedy poradzimy sobie z pandemią i czy przypadkiem nie pojawiają się kolejne szczepy wirusa, które jeszcze bardziej utrudnią nam życie.

W takim razie mikroślub i kameralne wesele okazuje się jedynym sposobem na to, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. To jednak nie koniec zalet, ponieważ na ślub zorganizujemy na ograniczoną ilość osób, więc zaprosimy tylko osoby, które są nam bliskie. Nikt nie będzie od nas oczekiwał zapraszania dalekiej rodziny, której najczęściej nawet nie znamy. Znikają także wysokie koszty organizacji tego typu imprez, ponieważ im mniej osób, tym będą one niższe.

Jak zorganizować mikroślub?

Jeśli chcemy zapewnić swoim gościom jak największe bezpieczeństwo, to warto pomyśleć o organizacji przyjęcia weselnego na otwartej przestrzeni. Idealnym wyborem będzie nasz ogród, czy nawet posesja na terenie jakiegoś zajazdu. Im większy teren, tym lepiej, bo będziemy mieli większą szansę na jego aranżację. Co ważne, nawet nie musimy obawiać się o zmienną aurę, czy niekorzystne warunki atmosferyczne.

Aktualnie sale weselne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje możliwość organizacji imprez pod namiotem. Również wtedy, gdy będziemy chcieli zorganizować mikroślub na swojej posesji, to możemy zdecydować się na wynajem namiotu. Nawet do wyboru mamy kilka wypożyczalni, które chętnie nam je dostarczą, więc wystarczy wybrać jedną z nich.